Táto stránka používa cookies, pre viac informácii čítajte tu.

Slider

Bore Tech ELIMINATOR 4oz

Email
Bore Tech ELIMINATOR 4oz
Array
Modifikátor ceny variantu
Predajná cena20,50 €
Celkom vr. DPH:20,50 €
DPH celkom:

Základné zloženie ELIMINATORu je založené na chemickej štruktúre nepodobnej ničomu v minulosti, čo bolo používané v oblasti údržby zbraní. Výhodou Eliminatoru je schopnosť rozpúšťať a zároveň čistiť nánosy napáleného karbónu tak i oteru medi, ktoré vznikajú pri streľbe. Eliminator so špeciálne zameriava na chemické rozpustenie a uvoľňovanie karbónu z povrchu vývrtu aj v záhyboch drážok. Jeho zloženie napomáha chemickej reakcii, ktorá  výrazne skracuje a uľahčuje mechanické čistenie. Nie je preto potrebné vykonávať toľko mechanických čistiacich procedúr s bronzovou kefkou či vyterákmi ako u bežných prostriedkov.
Proces fungovania ELIMINATORu má dve fázy. Eliminator najprv rozloží meď v hlavni a zmení svoje elektrolytické vlastnosti. Potom špeciálne vyvinutým spojivom na seba naviaže zvyšky medi aby sa naďaklej neukladali vo vývrte. Ďalej pokračuje v rozpúšťaní karbónu. Ďalšou výhodou Eliminatoru je, že obsahuje inhibítory hrdze, ktoré pomáhajú ochrániť vašu zbraň i po čistení. Stačí na konci čistiacej procedúry pretrieť hlaveň posledným vyterákom s Eliminatorom a tým svoju hlaveň ochránite proti hrdzi bez ohľadu na to či je Vaša hlaveň z vysoko uhlíkovej ocele, alebo z nerezu.
ELIMINATOR je bez pochýb prémiový produkt, špičkový čistič uznávaný profesionálmi v obore, ktorý výrazne zrýchli a zefektívni celú čistiacu procedúru s tým že , vyčistí zvyšky medi i karbónu. Je netoxický, bez nebezpečných prímesí, je bez zápachu, ... narozdiel od bežných čistiacich prostriedkov. BoreTechu môžete veriť, pretože si veľmi zakladá na kvalite svojich výrobkov.