Táto stránka používa cookies, pre viac informácii čítajte tu.

Slider

Nočné videnie Edge GS 3,5x50 L

Email
Array
Modifikátor ceny variantu
Predajná cena743,00 €
Celkom vr. DPH:743,00 €
DPH celkom:
video-7

Podrobný popis
Pulsar Edge GS 3,5x50 L je binokulárne nočné videnie univerzálneho pouziti. Jedná sa o jeden z najlepších nočných ďalekohľadu vďaka použitým novým technológiám. Predovšetkým sú to zosilňovače jasu obrazu CF-Super v kombinácii so špeciálnou optickou sústavou R-contact a piatimi šošovkovými okuláre, ktoré dohromady vytvára veľmi ostrý a presný obraz bez skreslenia a už na prvý pohľad budete presvedčený že sa jedná o bezkonkurenčný výrobok vo svojej triede. Pomer zväčšenia k zornému poľu prístroja je zvolený optimálne a prístroje sa dá pohodlne pozorovať ako veľké pláně tak aj detailne prezerať objekty na vzdialenosť.

Tento model je vybavený laserovým infračerveným prisvietením s este dlhšími dosahom. Navyše prístroj disponuje plynulú reguláciu výkonu takže prísvit je dobre prispôsobiteľný k rôznym podmienkam pozorovanie.

Ovládacie prvky pristroja sú premyslene umiestnené na hornej strane prístroja a sú nehlučné a dobre ovládateľné. Výhodou je tiež horná štandardnej montážnej lišta Weaver pre upevnenie ďalšieho príslušenstva.

Nový elektronický blok prístroja automatický stráži úroveň osvetlenia a zníži alebo úplne vypne napájanie zosilňovačov jasu obrazu pri prekročení prahovej úrovne nadmerného osvetlenia, čím sa výrazne šetrí jej životnosť. Teleso prístroja je hermetický uzavreté a spĺňa najnáročnejšie podmienky na použitie v nepriaznivom počasí: hmle, za silného dažďa, sneženia, v miestach s vysokou koncentráciou prachu a pod.